Főoldal
 
Hírlevél regisztráció


Hírek, események

Megosztom a Twitteren! Megosztom a Facebook-on! Felveszem a Google könyvjelzőim közé! Megosztom a Startlapon! Nyomtatóbarát verzió

"Rabszolgák nem leszünk!"

2011. június 30.
 
"Ma a mi jogainkat, holnap a ti jogaitokat, holnap után a gyermekeink jogait veszik el!"

Helyszíni riport a rendvédelmisek és a szövetséges szakszervezetek félpályás útlezáró demonstrációjáról, a 4-es főúton. 2011. 06. 29. 18 óra. Üllő - Monor - Péteri térsége

Nem sokkal 6 óra előtt elkezdett esni az eső, de ez igazából nem zavart senkit. Előkerültek az ernyők, esőköpenyek, s folytatódott a demonstráció tovább. Csak tudósítóink használták kissé körülményesebben, a vízre érzékeny kameráikat, - ám ettől még tovább dolgoztak.

Az üllői körforgalom felől közeledő autókat kézi dudaszó fogadta. A Pest felé vezető sáv a demonstrálók által lezárva, a Monor felé vezető sáv szabad. Azoknak, akik Budapestre, vagy Üllőre szerettek volna autózni, a Péteri, Gyömrő elterelő útvonalon kellett kerülniük.« Vissza
Kapcsolódó anyagok

 

  

Copyright © Tudó Emberek Iskolája   |   Minden jog fenntartva.

Magyarok Húsa Kft.   |   Sitemap